ZU Pablo

Integracijom unaprijed tvrtka je diverzificirala svoje poslovanje osnivanjem zdravstvene ustanove za ljekarničku djelatnost, Ljekarne Pablo Rijeka 1999. godine.

Danas u svom sastavu ima 33 ljekarničke jedinice, uz 150 zaposlena djelatnika. Radi se o već prepoznatljivom lancu ljekarni u kojemu se trudimo da svojim stručnim radom pružimo što bolju ljekarničku skrb svojim korisnicima.

Z.U. Ljekarna PABLO
Pulac 4a
51 000 Rijeka
MB: 01487434
OIB: 23197705042

www.ljekarna-pablo.hr

Uprava

Adresa Tel Fax E-mail
Šarengradska 6, 10000 Zagreb 01/3657-091 01/3657-093 ured@ljekarna-pablo.hr

Nabava

Adresa Tel Fax E-mail
Šarengradska 6, 10000 Zagreb 01/3657-097 01/3657-098 nabava@ljekarna-pablo.hr

Financije

Adresa Tel Fax E-mail
Šarengradska 6, 10000 Zagreb 01/3657-099 01/3657-093 financije@ljekarna-pablo.hr

Ljekarne

Mjesto Jedinica Telefon Fax E-mail
Zagreb Pod zidom 10 01/4816-921 - pod-zidom@ljekarna-pablo.hr
Zagreb Heinzelova 28 01/4670-466 01/4670-467 heinzelova@ljekarna-pablo.hr
Zagreb Mercator, Zagrebačka av. 94 01/3866-115 01/3866-696 mercator@ljekarna-pablo.hr
Zagreb Šarengradska 6 01/3096-736 - zg-sarengradska@ljekarna-pablo.hr
Zagreb Zelinska 3 01/6118-234 01/6112-934 zg-zelinska@ljekarna-pablo.hr
Zagreb Ilica 191c 01/3700-519 01/3777-772 ilica@ljekarna-pablo.hr
Zagreb Fraterščica 35 01/3708-229 01/3708-729 fraterscica@ljekarna-pablo.hr
Zagreb (Dubrava) IV Poljanice 8 01/2922-195 01/2981-607 poljanice@ljekarna-pablo.hr
Zagreb (Dubrava) Dankovečka 3 01/2912-643 01/2912-645 dankovecka@ljekarna-pablo.hr
Zagreb (Podsused) Podsusedski trg 1 01/3491-477 01/3490-120 podsused@ljekarna-pablo.hr
Ivanja Reka F. Kumlera 6 01/2024-401 01/2056-902 ivanja_reka@ljekarna-pablo.hr
Samobor Livadićeva 10 01/3365-625 01/3365-420 samobor@ljekarna-pablo.hr
Turanj Turanj 8 047/642-716 047/642-717 turanj@ljekarna-pablo.hr
Slavonski Brod L. Mandića 1 035/267-089 035/267-091 slavonski_brod@ljekarna-pablo.hr
Voćin Trg gospe voćinske bb 033/401-035 033/401-036 vocin@ljekarna-pablo.hr
Brestovac Požeška bb 034/241-252 - brestovac@ljekarna-pablo.hr
Vinkovci Hrvatskih Žrtava 18 032/333-494 032/333-402 vinkovci-h.zrtava@ljekarna-pablo.hr
Vinkovci Andrije Kačića Miošića 54 032/304-004 032/304-005 vinkovci-a.k.miosica@ljekarna-pablo.hr
Rijeka Baštijanova 26 051/506-915 051/506-916 bastijanova@ljekarna-pablo.hr
Rijeka F. Belulovića 5 051/414-100 051/412-755 vezica@ljekarna-pablo.hr
Mrkopalj Stari kraj 3 051/833-648 - mrkopalj@ljekarna-pablo.hr
Bribir Bribir 48 051/248-325 051/248-525 bribir@ljekarna-pablo.hr
Ogulin I. G.Kovačića 1 047/525-277 047/532-245 ogulin@ljekarna-pablo.hr
Gospić Dr. A. Starčevića 16 053/573-575 053/560-179 gospic@ljekarna-pablo.hr
Solin Mercator centar, Matoševa 10 021/245-344 021/245-341 solin@ljekarna-pablo.hr
Lovreć Lovreć bb 021/723-057 - lovrec@ljekarna-pablo.hr
Kaštel Lukšić Obala kralja Tomislava bb 021/228-519 - kastel-luksic@ljekarna-pablo.hr
Drniš Konzum centar, I. Meštrovića 21 022/886-277 022/886-424 drnis@ljekarna-pablo.hr
Ražanac Ražanac bb 023/651-241 023/651-486 razanac@ljekarna-pablo.hr
Sv. Filip i Jakov Liburnska 1 023/389-445 023/389-446 filip-jakov@ljekarna-pablo.hr
Tkon Tkon 95 023/285-533 023/285-534 tkon@ljekarna-pablo.hr
Stankovci Stankovci bb 023/380-666 023/380-665 stankovci@ljekarna-pablo.hr
Otok Otok bb 021/834-979 021/834-940 otok@ljekarna-pablo.hr
Žrnovnica Krešimirova 6 021/472-703 021/472-704 zrnovnica@ljekarna-pablo.hr
Dubrovnik Kardinala Stepinca 1d 020/437-031 020/437-032 dubrovnik@ljekarna-pablo.hr
Jakšić Osječka 27a 034/257-543 - jaksic@ljekarna-pablo.hr